Atletico Madryt - Real Sociedad

02.12 La Liga – Atletico Madryt – Real Sociedad

Atletico Madryt nie gra już co prawda tak dobrego sezonu jak rok, czy dwa late temu, jednakże przeciętna postawa I tak pozwala im zajmować 3 miejsce w tabeli La Liga. Preciwnikiem krytykowanej ostatnio drużyny Diego Simeona będzie ekipa Realu Sociedad. Mecz ten będzie dobrą okazją do wypróbowania płatności bukmacher bitcon. Legalni internetowi bukmacherzy coraz częściej udostępniają taką możliwość!

Co słychać w obu klubach? Atletico jak wspomniano nie zachwyca tak grą jak wcześniej, ale regularnie punktuje. W ostatnich pięciu meczach zwyciężyli 3 razy i 2 razy zremisowali. Przy wpadkach min. Realu Madryt ciągle można zatem myśleć o wicemistrzostwie. Mistrzostwo jest chyba raczej przesądzone – choć kursy ciągle są kuszące (dotyczy tzw. płatności bukmacher skrill). Real Sociedad jak na razie zalicza bardzo przyzwoity sezon. 7 miejsce co prawda nie daje gwarancji gry w europejskich pucharach, ale ostatnie szóste zapewniające taką możliwość jest jeszcze w zasięgu. Dziś jednak o punkty będzie bardzo trudno. Gospodarze są u siebie prawie nie do pokonania. Nie przewidujemy aby goście mogli urwać tutaj choćby punkt. Dlatego zwycięstwo drużyny Diego Simeone obstawiamy w ciemno. Zaznaczmy jednak, że będzie to skromne 1:0 albo 2:1. Nawet w swoich najlepszych czasach Atletico nie zachwycało ofensywą.

Do odebrania są atrakcyjnie bonusy na start. Różne w zależności od bukmachera. Paypal czy paysafecard to systemy obsługiwane w tych promocjach. To uwaga dla wszystkich, którzy liczą na łatwy zarobek. Często otrzymanie bonusu uzależnione jest od wpłaty i obstawienia jakiegoś zakładu. Najszybsze rozwiązanie to właśnie płatności online.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *