Dijon FCO - FC Metz

13.01 Ligue 1 Dijon FCO – FC Metz – mecz ostry jak musztarda Dijon? Jak widzą to bukmacherzy internetowi?

Dawno na łamach naszego serwisu nie było meczów Ligue 1. Wraz z milenium pl zakłady bukmacherskie nadrabiamy te zaległości. Do obstawienia mecz pomiędzy Fc Dijon a Fc Metz. Gospodarze to typowa drużyna środka tabeli. Raz wygra, raz zremisuje, innym razem przegra. 10 miejsce w tabeli w pełni oddaje ich aktualny potencjał. Fc Metz natomiast to czerwona latarnia ligi. Nic nie wskazuje na to, że miałoby coś się zmienić. Do bezpiecznego miejsca goście dzisiejszego spotkania tracą 9 punktów, co przy ich częstotliwości punktowania jest bardzo dużą stratą. Nadzieja w zimowym oknie transferowym, które pozwoli na wzmocnienia – o ile wartościowi zawodnicy będą chcieli przyjść do teamu poważnie zagrożonego spadkiem.

Jak na ten mecz zapatruje się Milenium? Zakłady internetowe dają większe szanse na wygraną zawodnikom Dijon. 13 stycznia 2018 roku nie wybiegną na boisko mistrzowie boisk Z tego też względu spodziewamy się sporej ilości fauli, żółtych, a może i nawet czerwonych kartek. Mimo wszystko to gospodarze są faworytami w tym spotkaniu. Obstawienie podziału punktów jest ostatecznością (trzeba przyznać, że bardziej opłacalną) na którą zdecydować się mogą gracze lubiący duże emocje. Nie spodziewamy się jednak aby Fc Metz wywiozło z Dijon choćby punkt.

Jeśli zastanawiacie się, którego legalnego internetowego bukmachera wybrać to polecamy Milenium zakłady – bonus do odebrania pod linkiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *