Newcastle vs Arsenal

15.04 Premier League – Newcastle vs Arsenal – Bukmacherskie strony zapraszają na mecz Aresnalu

Arsenal przeciwko Newcastle – jak to widzą zakłady bukmacherskie

Nie tylko w Polsce, obstawianie meczy przez Internet cieszy się wielkim zainteresowaniem, ale polski rynek, z uwagi na duże restrykcje względem stacjonarnych operatorów, jest szczególnie łakomym kąskiem. Fani Premier League na polskich stronach bukmacherskich na pewno znajdą wszystkie najważniejsze pozycje z kalendarza – w tym, nadchodzące wielkimi krokami spotkanie Newcastle United z Arsenalem Londyn, zaplanowane na 15 kwietnia na stadionie Newcastle.

Arsenal nie walczy już o żadne realne cele na ten sezon – być może poza zajęciem miejsca w czołówce dającej udział w Lidze Mistrzów w następnym sezonie. Znów pada pytanie, czy po sezonie odejdzie Arsene Wenger, wieloletni menadżer Arsenalu. Jest to temat o tyle istotny, że coraz częściej bukmacher pl pozwala obstawiać nie tylko wyniki samego meczu, ale również to, czy i kiedy menadżer ewentualnie opuści klub zgodnie z postulatem wielu kibiców skandujących od kilku sezonów „Wenger Out”. Wytypować faworyta w tym meczu łatwo nie będzie, albowiem Newcastle na swoim stadionie jest bardzo silne.

Coraz więcej nadziei w gospodarzach pokładają bukmacherzy naziemni

Oczywiście w dotychczasowej historii spotkań pomiędzy obydwoma klubami, wszystko wskazuje na Arsenal. Na pięć ostatnich meczów, wszystkie wygrali piłkarze z Londynu, więc nie należy się dziwić, że legalni bukmacherzy nie chcą oferować wyższego kursu na zwycięstwo gości niż 2.00. Jeśli typer liczy i celuje w większą wygraną, powinien rozważyć szanse na wygrane gospodarzy. Za prawidłowe wskazanie Newcastle na zwycięzcę meczu 15 kwietnia różne strony oferują kurs rzędu od 3.00 do nawet 4.50.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *