Levante - Leganes

19.12 La Liga – Levante – Leganes

La Liga w przeciwieństwie do wielu innych rozgrywek praktycznie nie ma przerwy pomiędzy rozgrywkami. W kolejnej serii spotkań Levante zmierzy się z Leganes. Mecz pomiędzy słabszymi drużynami jest dobrą okazją do przetestowania różnych nowinek serwowanych przez legalnych bukmacherów. Tym razem wypróbujemy takie metody płatności jak:

bukmacher paypal

-bukmacher paysafecard

-bukmacher skrill

Są to stosunkowo nowe systemy płatności, więc mogą jeszcze nie działać w 100% jak należy, ale ich udział w transakcjach będzie z pewnością coraz większy, więc dobrze chociaż raz je przetestować.

Levante jest drużyną z dołu tabeli. Co prawda widmo spadku nie zagląda im póki co w oczy, ale na pewno muszą oglądać się za siebie. Leganes gra natomiast w tym sezonie nadspodziewanie dobrze. 8 pozycja w ligowej tabeli z niewielką stratą do czołówki to bardzo dobry wynik i mała sensacja. To spotkanie jest jednak trudne do wytypowania. Gdyby Leganes grało u siebie, wówczas bez żadnego zastanawiania zaznaczylibyśmy zwycięstwo gospodarzy. W tej roli jednak występuje Levante więc szala zwycięstwa nieco się wyrównała. Kursy są bardzo wyrównane: Levante -2.80, Leganes – 2.60. W takiej sytuacji nie ryzykowalibyśmy. Można obstawić remis, albo zgodnie z tym co podpowiada rozum dodać którejś z drużyn klasycznego handicapu. Wówczas obstawienie zwycięstwa gospodarzy będzie bezpieczne, choć uczciwie trzeba przyznać, że o wiele mniej opłacalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *