APOEL Nikozja - Real Madryt

21.11 Liga Misrzów – Apoel FC – Real Madryt

Już we wtorek 21.11.17r. w ramach 5 kolejki rundy grupowej Ligi Mistrzów na Stadium Neo GSP w Nikozji spotkają się zespoły Apoelu Nikozja i Realu Madryt. Nie miniemy się z prawdą jeśli powiemy, że zdecydowanym faworytem zarówno dla ekspertów  jak i graczy zakładów bukmacherskich tego spotkania, jest drużyna Realu. Kursy przedmeczowe prognozowane np. Fortuny mówią wszystko: Apoel – 16,00 –remis –8,50 –Real –1,16. Podobnie te prognozy wyglądają i u innych polskich bukmacherów. Typowanie tego meczu można dołączyć do pełnego zestawu zakładów.Tym bardziej, że wszystkie dotychczasowe mecze bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami w sposób zdecydowany Real rozstrzygnął na swoją korzyść. Ostatnie spotkania rozegrane zarówno w Lidze Mistrzów jak i w La Liga przez drużynę Realu jednak nie powalają. Nie ma ani zbyt dobrych wyników (już 10 pkt. straty do Barcelony w lidze) ani nie zachwyca sposób i jakość gry. W jakimś stopniu na to miały wpływ kontuzje czołowych zawodników. Brak G.Bale, M.Kovacica, K.Navasa, D.Carvajala, R.Varane rzutuje w jakimś stopniu na grę drużyny, ale na pewno nie powinno wpłynąć w sposób znaczący na wynik wtorkowego meczu. Na dodatek zespół ten ma przecież aktualnie uznanego za najlepszego piłkarza świata – Ronaldo. A ten piłkarz sam potrafi zrobić różnicę i wygrać mecz.

Drużyna Apoela Nikozja uznawana jest za europejskiego średniaka. Trafiając do grupy H razem z Tottenhamem, Borusią Dortmund i Realem Madryt skazana była i jest raczej na przysłowiowe „pożarcie”. Próbuje podjąć walkę o trzecie miejsce w grupie z Borusią, w obu spotkaniach z tą drużyną osiągnęła remisy. Jednak w spotkaniu z Realem Madryt nawet na własnym terenie nie powinna sprawić niespodzianki. Kolejny z bukmacherów z szeroką gamą płatności –Totolotek.pl również w sposób jednoznaczny jako faworyta wskazuje Real.

Trener Apoela ma zespół wyrównany, ale pozbawiony gwiazd. A to wydaje się za mało, aby sprawić dużą niespodziankę warto jednak wpłacić przez Dotpay w zakładach bukmacherskich i spróbować. Na pewno jednak część osób pokusi się o obstawienie wygranej, albo co najmniej remisu zespołu Apoel Nikozja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *