Athletic Bilbao - Eibar

26.01 La Liga Ile bramek padnie w meczu Athletic Bilbao – Eibar?

Legalni bukmacherzy internetowi coraz częściej oferują nowe systemy i metody płatności. W ostatnich trendach najpopularniejsze są:
– bukmacher paypal
– bukmacher bitcoin
– bukmacher paysafecard
– bukmacher skrill

Każda z porządnych i sprawdzonych firm powinna mieć te opcja płatności w swoich systemach. Są one szybkie, wygodne i co najważniejsze – bezpieczne. Testowaliśmy je już kilkukrotnie. Ostatnio przy okazji obstawiania meczu Athletic Bilbao – Eibar.
Bardzo dobra postawa Eibar jest z pewnością zaskoczeniem dla wielu piłkarskich ekspertów. Według przewidywań to jednak Bilbao powinno być wyżej, tymczasem jest zupełnie na odwrót. Athletic zalicza jednak serię 6 kolejnych spotkań bez porażki. Eibar natomiast przed tygodniem poległ z Atletico Madryt, ale pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Mimo wszystko, faworytem ze względu na przewagę własnego boiska są piłkarze trenera Zigandy Jose. Kursy na gospodarzy oscylują w granicach 1.75, natomiast na Eibar na aż 4.60. Warto jednak zastanowić się nad obstawieniem remisu, który wyceniany jest na aż 3.50 a wcale nie jest mniej prawdopodobny, niż inny rezultat. Jeśli potrzebny jest w waszym portfelu mecz wysokiego ryzyka, ale podbijający za to dość poważnie średni kurs to ten prezentowany tutaj będzie idealny do takiego rozwiązania. Zawsze lepiej jest obstawić kilka, mocno dyskusyjnych spotkań niż taśmę „pewniaków”, które później pewniakami wcale jak się okazuje nie są.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *