Freiburg vs FC Koln

28.04 Bundesliga – Freiburg vs FC Koln – Freiburg to twierdza nie do zdobycia, tak twierdzą bukmacherzy

Nawet bukmacher online nie wierzy w sukces gości na boisku Freiburga

W piłce nożnej często o zwycięstwie lub porażce, a także o kursach bukmacherskich, decydują najmniejsze niuanse. W przypadku nadchodzącego wielkimi krokami pojedynku Freiburga z FC Koln w ramach następnej kolejki Bundesligi, na niekorzyść przyjezdnego zespołu z Kolonii przemawia pewna statystyka. A mianowicie – od dwunastu spotkań rozgrywanych przeciwko drużynie FC Koln na własnym stadionie – Freiburg nie przegrywa. A wyniki i pozycja w tabeli obydwu drużyn w obecnym sezonie zdają się jedynie potwierdzać tezę, że i tym razem Kolonii o zwycięstwo na terenie przeciwnika będzie piekielnie trudno.

Tym trudniej, że Kolonia to w tej chwili ostatnia drużyna tabeli i pewny spadkowicz po tym sezonie. Freiburg nie jest w znacznie lepszej sytuacji – zajmuje w tabeli Bundesligi dopiero szesnaste miejsce i na chwilę obecną musiałby grać play-off, by obronić się przed spadkiem. Dlatego Freiburg na własnym stadionie absolutnie musi zdobyć trzy punkty i w meczu z ostatnim zespołem tabeli 28 kwietnia – będzie to minimum dla piłkarzy gospodarzy. Wiedzą o tym wszystkie zakłady bukmacherskie, więc odpowiednio dostosowały do tej sytuacji swoje kursy.

Nikłe szanse – nikłe kursy u bukmacher pl

Małe szanse na wygranie przez gości meczu 28 kwietnia na stadionie Freiburga nie oznacza jednak, że Kolonia nie będzie w stanie przynajmniej wybronić się przed sromotną klęską i zaliczyć kolejny remis w tym sezonie. Kolonia nie potrafi jednak za bardzo remisować – przegrała do tej pory aż 19 razy w tym sezonie. Freiburg z kolei remisował w tym sezonie dwunastokrotnie – sześć razy na własnym obiekcie i sześciokrotnie na wyjeździe. Dlatego kursy oferowane przez legalne zakłady bukmacherskie za zwycięstwo gospodarzy to od 1.60 do 2.20, z kolei remis wyceniany jest tylko nieznacznie wyżej, na 2.40. Szanse na zwycięstwo gości są na tyle nikłe, że bukmacherzy oferują za nie nawet powyżej 4.00.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *