Arka Gdynia vs Jagiellonia Białystok

29.07 Ekstraklasa – Arka Gdynia vs Jagiellonia Białystok – Bukmacherzy w Polsce śledzą start wicemistrza kraju

Wicemistrz kraju surowo oceniany przez dafabet

Niektóre zakłady bukmacherskie kompletnie nie kierują się w swoich typowaniach i analizach przeszłymi wydarzeniami. Zamknięcie poprzedniego sezonu ligowego ma niewielkie rzutowanie na to, w jaki sposób oceniają tegoroczne możliwości poszczególnych klubów i niektóre strony bukmacherskie kompletnie nie wierzą w to, że mistrz i wicemistrz kraju z automatu rozpoczną kolejny sezon od zwycięstw. Dlatego Jagiellonia grająca 29 lipca w drugiej kolejce gier Ekstraklasy na wyjeździe w Gdyni z Arką, wcale nie jest pewniakiem do zwycięstwa i aura wicemistrza oraz rewelacji zeszłego sezonu na nic się tutaj zdadzą.

Oczywiście istotnym aspektem przygotować do tegorocznego sezonu dla piłkarzy z Białegostoku jest uwzględnienie terminarzu eliminacji do Ligi Europy. Ponieważ Jagiellonia gra w drugiej rundzie kwalifikacyjnej, musi być optymalnie przygotowana fizycznie, a to może oznaczać odesłanie kilku zawodników z podstawowego składu na ławkę rezerwowych w meczu z Arką. Jeśli tak się zdanie, szanse gospodarzy diametralnie wzrosną, ale jest to informacja, która stanie się powszechnie znana dopiero na kilkadziesiąt godzin przed samym meczem.

Jakiego bukmachera wybrać typując Jagiellonię

Chociaż Jagiellonia pozostaje nieznacznym faworytem wielu bukmacherów, to nie jest to do końca efekt rozpracowania mocnych i słabych stron piłkarzy z Białegostoku. To również przekonanie, że Arka Gdynia nie wygrzebała się jeszcze z kryzysu, w który wpadła w poprzednim roku i dlatego sts zakłady bukmacherskie, podobnie jak inni legalni operatorzy na rynku, są skłonni proponować na chwilę obecną kurs za zwycięstwo Jagielloni na poziomie 2.20-2.50. Wygrana gospodarzy 29 lipca w Gdyni będzie nieznacznie lepiej opłacalna, gdyż kurs na takie rozstrzygnięcie waha się w przedziale od 2.50 do 2.90.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *