schalke04

Bundesliga, Schalke 04 – Bayer Leverkusen

W kolejnym meczu niemieckiej Bundesligi drużyna Zagłębia Ruhry – Schalke 04 podejmować będzie u siebie drużynę Aptekarzy – Bayer Leverkusen. Polecam zagrać z bukmacherem zbierającym ostatnio bardzo dobre opinie – LvBet.

Schalke gra w tym sezonie w kratkę. Potrafi wygrać z VfB Stuttgart czy Werderem Brema, po to by potem gładko ulec Bayernowi czy Hoffenheim. Oczywiście taka dyspozycja przekłada się również na miejsce w tabeli, gdyż górniczy team jest dopiero na siódmym miejscu. Jeszcze ciekawiej jest w obozie gości. Bayer wszystkie punkty zdobył na swoim stadionie. Każdy mecz wyjazdowy kończył się sromotną porażką! Z jednej strony taka seria premiuje Schalke, z drugiej jednak strony każda seria kiedyś się kończy. Tym bardziej, że Aptekarze świetnie radzą sobie w Gelsenkirchen. Wygrali trzy ostatnie wyjazdowe spotkania z byłym klubem min. Tomasza Hajto. Wspomnieliśmy już, opiniach Lvbet. To legalny internetowy bukmacher, który ma dobrą ofertę kursową, jeśli chodzi o Bundesligę. Jeśli chodzi o absencje to Schalke nie skorzysta z usług Insuy i Coke. Werder natomiast ma prawie komplet zdrowych zawodników. Z gry wypada tylko Jedvaja.

Jeśli chodzi o typy bukmacherskie na piłkę nożną to tutaj mamy twardy orzech do zgryzienia. W zasadzie każdy typ jest uprawniony. Nawet kursy rozkładają się w miarę po równo. Cóż my stawiamy raczej na remis choć drużyna, która pierwsza zdobędzie bramkę może dowieźć wynik do końca. W takich meczach decydują detale – jak mawia to wspomniany tutaj Tomasz Hajto. Wszak to wieloletni zawodnik niemieckich boisk, więc na pewno wie co mówi. Tak więc odpalamy Lvbet (opinie mają nienaganne) i typujemy Bundesligę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *