asmonaco

Ligue 1, Monaco vs Guingamp

Przed przerwą na mecze reprezentacyjne, sporo się dzieje na boiskach ligowych w całej Europie. Podobnie rzecz się ma i we Francji, gdzie trwa wyścig o tytuł, ale też zarazem wyścig Paris Saint Germain kontra reszta. W ubiegłym sezonie wbrew opinii wszystkich bukmacherów w Polsce, takich jak Fortuna, Totolotek czy LvBet, Paryżanie nie zdobyli tytułu i pomimo ogromnego budżetu znaleźli swojego pogromcę w postaci drużyny z Księstwa Monako, czyli As Monaco.

 

Zespół, w składzie którego dość ważną rolę, a szczególnie w defensywie, odgrywa reprezentant Polski – Kamil Glik, w tym sezonie ligę francuską rozpoczął zdecydowanie gorzej, aniżeli mialo to miejsce analogicznie w ubiegłym sezonie. Jest to z pewnością niespodzianką, ponieważ po sukcesie w ubiegłym sezonie wg opinii expertów, ale także wg opinii legalnych bukmacherów w Polsce np. STS, zespół z południa Francji, także i w tym sezonie miał rywalizować jak równy z równym z zespołem ze stolicy. Być może jednak odejście takich czołowych graczy jak Kylian Mbappe, czy Timotee Bakayoko, sprawiło, że cięzko jest pozbierać się temu zespołowi po takich zmianach, można szczerze powiedzieć, że został dość mocno „przetrącony” kręgosłup tej drużyny i pewnie zajmie trochę czasu nim wszystkie elementy powrócą na swoje miejsce.

 

W międzyczasie jednak Monaco straciło już trochę punktów do PSG i na razie jest to wyścig pociągu TGV z pociągiem linii podmiejskich, dla zespołu z Księstwa nie wygląda to za dobrze i nie zmienia tego nawet wciąż dobra gra naszego reprezentanta. Warto nadmienić, że wszyscy liczyliśmy, także polscy bukmacherzy internetowi, że Polak wciąż będzie tak skuteczny zarówno w defensywie jak i w ofensywie. Podobną opinię ma kilku bukmacherów w Polsce, LVBet, często widział naszego gracza w gronie tych, którzy mogliby zdobyć gola. W najbliższym meczu Monaco podejmie Guigamp i to jest właśnie jeden z tych meczów, w których należałoy liczyć na takie rozwiąznie.

 

Każdy kibic, gracz legalnych zakładów bukmacherskich, wyda opinię, w której nie ma prawa paść inne rozwiązanie niż zespołu, którego właścicielem jest Dymitrij Rybołowlew. Pewne 3 punkty powinny pozostać w Księstwie, i taką też opinię wyda każdy trader bukamchera internetowego, czy to będzie w STS, czy w Fortunie, czy w LVBet.

 

Przekonamy się o tym już niedługo, mecz w Monaco już w Sobotę 4go Listopada. Polscy kibice liczą na super występ Kamila Glika, szczególnie w perspektywie kolejnych meczów Reprezentacji Polski, które już niedługo. Będzie to dla środkowego obrońcy dobry sprawdzian, przed walką z takim napastnikiem jak Edinson Cavani. Sam Kamil, jak i pozostali jego koledzy, z pewnoscią też nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i prędzej czy później postarają się wrócić do formy z ubiegłego sezonu, gdzie można powiedzieć roznosili w „pył” każdego rywala wliczając w tego tego największego czyli zespoł Paris Saint Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *