Legia Warszawa vs Wisła Płock

TYP DNIA 09.05 Lotto Ekstraklasa spotkanie Legia Warszawa vs Wisła Płock

Walka o mistrzostwo trwa, Legia podejmuje Wisłę Płock, zobacz ten mecz „okiem bukmachera”.

Czy Legia wygra i umocni swoją pozycję w tabeli? Jak to widzą legalne firmy bukmacherskie i jakie kursy oferują? Zapewne te oferty nie spełniają oczekiwań wszystkich uczestników tych zakładów.

Ale można wejść na strony internetowe Ocenbuka.pl i znaleźć najlepsze oferty bukmacherskie- każdy może wybrać coś dla siebie. Wg. ich prognozowanych zestawień kursowych, zespół Legii jest dość wyraźnym faworytem – 1,60 – 3,80 – 5,75. Tak wyraźne wskazanie drużyny, która winna to spotkanie wygrać jest podyktowane zapewne miejscem w tabeli ligowej, tym, że zespół warszawski zdobył Puchar Polski i tym, że w ostatnim okresie poprawił swoją grę , a przede wszystkim skuteczność. Ale czy to wystarczy w spotkaniu z Wisłą Płock? Przecież to w sezonie zasadniczym, właśnie drużyna z Płocka, ograła zespół Legii i to w W-wie 0:2.

Patrząc statystycznie na poczynania tej drużyny w ostatnim czasie, to wyraźnie widać, że zespół ten lubi urywać punkty zespołom z czołówki. Zremisowali z Lechem, a wygrali zarówno z Górnikiem jak i z Jagiellonią i to na ich boiskach. Czyżby teraz przyszedł czas na pokonanie zespołu warszawskiego? Jeśli myślą o grze w pucharach europejskich, to muszą zająć, co najmniej 4 miejsce w tabeli, ale aby to osiągnąć to muszą wygrywać. A w grupie mistrzowskiej nie ma przecież „drużyn słabych”. Każdą z nich można jednak pokonać. Dosyć dużym problemem dla trenera J. Brzęczka są kontuzje jego podstawowych piłkarzy. Brak możliwości skorzystania z G.Merebashviliego, I. Lasickiego czy P. Stępińskiego ogranicza pole manewru trenerowi w znacznym stopniu.

Jak ułoży się ten mecz, po czyjej myśli? Sądzimy, że decydujące będą pierwsze minuty spotkania. A jakie zakończenie – zobaczymy? Typowanie wyniku i zdarzeń z tym związanych pozostawiamy jak zawsze uczestnikom zakładów bukmacherskich. Ufamy, że sobie z tym poradzą.

Autor: MS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *